Розповсюджені запитання

 • ЩО ТАКЕ СТЕВІЯ?

  Стевія – медова трава, яку вирощують заради листя. Екстракт, який з неї добувають – стевіозид – не має калорій і одночасно є солодшим за цукор у 100-200 разів. Крім цього він містить комплекс мінералів та інших поживних речовин. Саме цей компонент ми використовуємо в якості солодкої складової в нашій продукції.

 • ЧИ МОЖНА ВЖИВАТИ ЗАМІННИКИ ЦУКРУ STEVIA ПРИ ГВ І ВАГІТНОСТІ?

  Оскільки можлива індивідуальна непереносимість стевії, ми рекомендуємо попередньо проконсультуватися у лікаря. Стаття на тему

 • НАВІЩО МАЛЬТОДЕКСТРИН У СКЛАДІ ЗАМІННИКІВ ЦУКРУ STEVIA?

  Мальтодекстрин – гігроскопічний порошок без смаку білого кольору, що отримується переробкою крохмалю. У нашому продукті виконує роль допоміжної речовини, розчинника солодощі екстракту стевії (стевіозида), що надає продукту зручну для використання в побуті форму.

   
 • ЧИ МОЖНА ВЖИВАТИ STEVIA ПРИ ДІАБЕТІ?

  Замінники цукру ТМ «Stevia» можна використовувати при діабеті, оскільки основний інгредієнт нашого цукрозамінника стевіозід, не впливає на рівень глюкози в крові.

  Але в чистому вигляді стевіозид є дуже концентрованим розчином. 1г еквівалентний 200-250 грамам цукру. Тому для використання в домашніх умовах, до складу продукції входять допоміжні речовини, які зменшують концентрацію солодощі. Замінники цукру ТМ «STEVIA» випускаються двох видів, в 10 і 15 разів солодше цукру.

 • ЧИ МОЖНА ВЖИВАТИ СТЕВІЮ ПІД ЧАС БЕЗВУГЛЕВОДНОЇ ДІЄТИ, НАПРИКЛАД, ПІД ЧАС ДІЄТИ АТКІНСА АБО ДЮКА?

  Замінники цукру ТМ «Stevia» мають рослинне походження, високу концентрацію солодощі і містять 0 калорій. Це дозволяє використовувати продукцію під час дієти. Стаття на тему

 • ЧИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАМІННИК ЦУКРУ STEVIA у випічці?

  Наша продукція є термостабільною, це свідчить про те, що її можна використовувати у випічці і при цьому вона збереже свої корисні властивості. Але є нюанси: стевія не підійде для заміни цукру в тих рецептах, в яких цукор використовується для «підняття» тіста. Наприклад, бісквіт не вийде пухнастим, а замінити цукор в домашньому печиві – запросто.

 • У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ ЗАМІННИКАМИ ЦУКРУ STEVIA З ЧЕРВОНОЇ КРИШКОЮ І ЗЕЛЕНОЮ?

  Різниця між ними у складі і концентрації.

  Stevia в банці на 150 м (з червоною кришкою) містить стевіозид, екстракт топінамбура, мальтодекстрин.

  1 грам продукту в 10 разів солодший за цукор.

  Одна упаковка Stevia 150 м замінить Вам 1,5 кг цукру.

  За текстурою замінник, як цукрова пудра, є довгий солодкий післясмак, властивий стевії.

  Stevia в банці на 180 м (із зеленою кришкою) містить стевіозид, екстракт топінамбура, еритритол. 1 грам продукту в 15 разів солодший за цукор.

  Одна упаковка Stevia 180 м замінить Вам 2,7 кг цукру. Цей цукрозамінник максимально наближений за смаковими якостями до цукру і візуально виглядає як цукор, сформований в кристалики.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
Доставка по всій Україні
Доставка по всій Україні
Обмін/повернення протягом 14 днів
Обмін/повернення протягом 14 днів