Про компанію

Стевія – виробник здорового харчування для всієї родини. Компанія ТОВ «Гудвіл-Інвест» займається виробництвом цукрозамінників на основі екстракту стевії з 2010-го року. За 10 років своєї роботи ми довели, що дотримуємося високих стандартів якості і дійсно дбаємо про здоров'я своїх покупців. Найкращий цьому доказ – понад 2 000 точок продажів в Україні і за кордоном, співпраця з топовими ритейлерами країни – «АТБ-Маркет», «Ашан», «Велмарт», «Варус», «Еко-Маркет», а також аптечними мережами – «Мед-Сервіс», «Аптеки Зі» і національним фарм-дистриб'ютором «Вента ЛТД».

Ми створюємо смачні і здорові продукти для всієї родини

Асортимент Стевія представлений не тільки цукрозамінниками, але і безліччю інших продуктів – це шоколадні пасти, сиропи, кекси швидкого приготування, гарячий шоколад. Всі продукти не містять цукру і є низькокалорійними.

У нашій лінійці продуктів всі члени сім'ї знайдуть щось для себе – ми подумали про кожного!

Для дітей розробили смачний гарячий шоколад, пасту, кекси. Наші солодощі не шкодять дитячому організму і не сприяють розвитку карієсу.

Дорослі зможуть оцінити наші цукрозамінники на основі екстракту стевії, які є прекрасною альтернативою звичайному цукру, дозволяють тримати свою вагу під контролем без зайвих обмежень. Всі наші продукти мають знижену калорійність, в порівнянні зі своїми аналогами, в яких використовується цукор, тому можуть входить в дієтичний раціон.

Старше покоління – бабусі й дідусі – можуть не переживати за своє здоров'я, вживаючи наші цукрозамінники. У них нульовий глікемічний індекс, отже, вони не підвищують рівень цукру в крові. Крім того, компоненти в складі нашого замінника цукру нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту.

Переваги нашої компанії і продукції

 • Контроль якості. Кожна партія нашої продукції проходить сувору лабораторну перевірку і мікробіологічний аналіз.
 • Універсальний аналог цукру. В основі наших продуктів – екстракт стевії, який зарекомендував себе як один із кращих замінників цукру. Це натуральний продукт, який в рази солодший за звичайний цукор, але є не тільки безпечним, але й корисним для організму.
 • Швидка доставка. Ми відправляємо замовлення в день здійснення покупки.
 • Комфортна співпраця. Ми намагаємося знаходити індивідуальний підхід до кожного замовника, який зацікавлений у продажу якісних і здорових продуктів, тому пропонуємо лояльні умови продажу, зручний формат спільної роботи.
 • Научний підхід. Ми тісно і плідно співпрацюємо з кафедрою харчових технологій Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара в питанні розробки нових продуктів. Покупці можуть бути впевнені, що наші технологічні рішення перевірені наукою.
 • Економність. Екстракт стевії набагато солодший ніж звичайний цукор, тому наші цукрозамінники витрачаються повільно і дозволяють економити сімейний бюджет.

Ми пропонуємо якісні та здорові альтернативи улюбленим, але шкідливих продуктам. Постійно розвиваємо лінійку продукції в бакалійному і кондитерському напрямі, не змінюючи основних принципів ідеї здорового харчування. Компанія Стевія довела, що солодощі можуть бути і смачними, і корисними!

 

Публікації про нас

  1. Журнал «Сахарок» (pdf)
   У 43 випуску журналу «Caxарок» була опублікована стаття про продукцію компанії ТМ Stevia: «Секрет гарячого DIAшоколаду без шкоди для фігури»
  2. Журнал «Участковый врач» (pdf)
   Читайте виписку «Стевія – солодощі, від яких худнуть» з журналу «Дільничний Лікар» і дізнайтеся, як собі на втіху їсти солодощі і не поправлятися.
  3. Восточно-Европейский журнал передовых технологий (pdf)
   У даній статті представлені наукові дослідження шоколадно-горіхової пасти від Східно-європейського журналу передових технологій.
 
100% гарантія якості
100% гарантія якості
від 400 грн. Безкоштовна доставка
від 400 грн. Безкоштовна доставка
Доставка по всій Україні
Доставка по всій Україні
Обмін/повернення протягом 14 днів
Обмін/повернення протягом 14 днів