Здоровий спосіб життя зі стевією - це легко

Категорії

Здоровий спосіб життя - це завжди модно. Багато сучасні люди відмовилися від шкідливих звичок на користь спортивних занять і правильного харчування. Дієта - це найважливіша складова життя кожного активного і здорового людини.

Стевія і спорт

Вживання жирної, смаженої їжі і солодощів явно не поєднується з поняттям про здоровий спосіб життя. Але багатьом з нас вкрай важко зовсім відмовитися від улюблених солодких десертів або від чашечки солодкого і підбадьорливого ранкової кави. Тому не дивно, що останнім часом великим попитом користуються цукрозамінники та підсолоджувачі, натуральні і штучні. На жаль, не всі альтернативи цукру однаково корисні для здоров'я.
Цукрозамінники безпечніші, ніж підсолоджувачі, однак, калорійні. Навряд чи вони підійдуть людям, які перебувають на суворій дієті. Але краще віддати перевагу все ж їм, так як навіть натуральний підсолоджувач може викликати алергічну реакцію при довгому його застосуванні. Найпопулярніші цукрозамінники, що дозволяють вам дотримуватися здорового способу життя, це фруктоза, изомальтоза і ксиліт. Якщо ви будете використовувати їх нечасто і дозовано, вони можуть стати непоганою альтернативою цукрового піску.

Здоровий спосіб життя

Ми рекомендуємо вам використовувати натуральний і абсолютно безпечний для здоров'я цукрозамінник - стевію (медову траву). Калорійність стевії як в таблетках, так і в стіках дуже низька. Стевію в пакетиках зручно використовувати в кулінарії. Тому, у вас буде відмінна можливість випити улюблений кави, не порушуючи дієту. Гарячий шоколад і шоколадна паста з стевії теж є низькокалорійними.

Користь стевії в тому, що вона допомагає регулювати рівень цукру в крові, покращує роботу травної та кровоносної систем, зміцнює імунітет. Протипоказань до застосування медової трави практично немає. Людей, у яких індивідуальна непереносимість стевії, вкрай мало. Унікальна лікарська трава стане незамінною складовою вашої дієти і вашого здорового способу життя.

 
( 119 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
від 400 грн. Безкоштовна доставка
від 400 грн. Безкоштовна доставка
Доставка по всій Україні
Доставка по всій Україні
Обмін/повернення протягом 14 днів
Обмін/повернення протягом 14 днів